2× Apartmán Studio Special

každý pro 2 až 4 osoby. Apartmány jsou umístěny v 1. patře apartmánového domu (na konci chodby proti sobě), který je součástí sportovního areálu Kouty. V přízemí apartmánového domu jsou umístěny sklepní boxy pro úschovu lyží, kol, kočárků apod. (pro každý apartmán samostatný box). V apartmánech i celém apartmánovém domě je zákaz kouření a není umožněn pobyt domácích mazlíčků.

Apartmán (24 m2) tvoří předsíň, koupelna se sprchovým koutem, WC a obývací místnost.  V obývací místnosti jsou 2 pevná lůžka a rozkládací pohovka, na které se pohodlně vyspí 2 děti nebo 1 dospělý. Součástí pokoje je skládací stůl a židle, a také plně vybavený kuchyňský koutek – lednička, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, topinkovač, sendvičovač, tyčový mixér, příbory, nože, otvírák/vývrtka, škrabka, cedník, struhadlo, sklenice, talíře, hrnky, pánev, hrnce, utěrka, saponát. Další vybavení apartmánu – ložní povlečení, ručníky a fén. Internetové připojení WIFI .

 

5× Apartmán Studio Klasik

každý pro 2 až 4 osoby. Apartmány jsou umístěny v přízemí a 1. patře apartmánového domu, který je součástí sportovního areálu Kouty. V přízemí apartmánového domu jsou umístěny sklepní boxy pro úschovu lyží, kol, kočárků apod. (pro každý apartmán samostatný box). V apartmánech i celém apartmánovém domě je zákaz kouření a není umožněn pobyt domácích mazlíčků.

Apartmán (24 m2) tvoří předsíň, koupelna se sprchovým koutem, WC a obývací místnost.  V obývací místnosti jsou 2 pevná lůžka a rozkládací pohovka, na které se pohodlně vyspí 2 děti nebo 1 dospělý. Součástí pokoje je plně vybavený kuchyňský koutek – lednička, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, příbory, nože, sklenice, talíře, hrnky, pánev, hrnce, utěrky, saponát. Další vybavení apartmánu – ložní povlečení a ručníky. Internetové připojení  WIFI.

 

2× Apartmán Mezonet

pokoj pro 3 až 6 osob. Mezonet Apartmány jsou umístěny v 2. patře apartmánového domu, který je součástí sportovního areálu Kouty. V přízemí apartmánového domu jsou umístěny sklepní boxy pro úschovu lyží, kol, kočárků apod. (pro každý apartmán samostatný box). V apartmánech i celém apartmánovém domě je zákaz kouření a není umožněn pobyt domácích mazlíčků.

Mezonet Apartmán (38 m2) tvoří předsíň, koupelna se sprchovým koutem, WC, obývací místnost. Z obývací místnosti vede otevřené schodiště do podkroví (místnosti nejsou stavebně odděleny). V obývací místnosti je rozkládací pohovka, na které se pohodlně vyspí 2 děti nebo 1 dospělý. Součástí obývacího pokoje je jídelní stůl a plně vybavený kuchyňský koutek – lednička, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, příbory, nože, sklenice, talíře, hrnky, pánev, hrnce, utěrky, saponát. V podkroví jsou 3 pevná lůžka a jedna přistýlka . Další vybavení apartmánu – ložní povlečení a ručníky. Internetové připojení WIFI.

 

Apartmán 1+1

pokoj pro 3 až 6 osob. Apartmán 1+1 je umístěn v 1. patře apartmánového domu, který je součástí sportovního areálu Kouty. V přízemí apartmánového domu jsou umístěny sklepní boxy pro úschovu lyží, kol, kočárků apod. (pro každý apartmán samostatný box). V apartmánech i celém apartmánovém domě je zákaz kouření a není umožněn pobyt domácích mazlíčků.

Apartmán (34 m2) tvoří předsíň, koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací místnost s kuchyňkou a samostatná místnost pro spaní. V obývací místnosti je rozkládací pohovka, na které se pohodlně vyspí 2 děti nebo 1 dospělý. Součástí obývacího pokoje je jídelní stůl a plně vybavený kuchyňský koutek – lednička, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, příbory, nože, sklenice, talíře, hrnky, pánev, hrnce, utěrky, saponát. V samostatné místnosti pro spaní jsou 3 pevná lůžka a jedna přistýlka . Další vybavení apartmánu – ložní povlečení a ručníky. Internetové připojení WIFI.

 

Pokyny pro ubytování

Ubytování je samoobslužné – postupujte podle emailu s pokyny pro ubytování.

Příjezd: od 14:00
Odjezd: do 10:00 hod

Název wifi sítě:  Apartmanovydumkouty
heslo:  apartman

Translate »